תגובות

כמה מילים מאלה שכבר עבדו איתי

ענת אקסלרודלהקשיב לעיניים
קרא עוד
כשמצאתי את עינת, הייתי ב'היי' כמה ימים. לא האמנתי שיש דבר כזה בעולם: מישהי (מקסימה) מוכשרת, תקתקנית על, שמכירה את כל המערכות (רב-מסר, וורד-פרס, פייסבוק ומה לא...), ויש לה בנוסף ידע שיווקי ברמה מטורפת: כתיבה שיווקית, בניית טקסט לדפי נחיתה/מכירה. והבנה רחבה של בניית קמפיין, תיזמונים ומה לא. ולהכול תוסיפו: מסודרת, מהירה ואכפתית.... הא כן... וזמינה! וונדר-וומן! ואני לא מגזימה. יזכה (ומהר מאד יבין במה זכה) כל מי שיעבוד איתה.
אפרת קלודיןמלווה נשים ונערות בתהליכי שינוי וצמיחה
קרא עוד
עינת שולטת בעניינים. תקתקנית אמיתית. ולא פחות חשוב, יש לה את החשיבה העסקית והניסיון, מה שמאפשר להתייעץ איתה ונותן תחושת שותפות והקלה על העומס במשימות. עינת מאוד מסודרת והעבודה איתה נעשית בשקיפות מליאה. מבחינתי העבודה עם עינת זו חוויה נפלאה, שיש בה המון עזרה והקלה ותחושה שיש על מי לסמוך! ממליצה בחום 🙂
ריבי שחרמנטורית לירידה קלה במשקל ומנהיגות החיים
קרא עוד
היכולת שלך לראות ולזהות את הצורך, כל כך בעל ערך שאין לתאר, הדיוק שלך היה עבורי פשוט מתנה. וכל זאת בנוסף לידע הרב שיש לך, שתמיד תרם לסיעור מוחות משותף במקביל לעבודה זריזה וקפדנית. בזכותך, תקתקתי משימות.. והכל בנעימות ומקצוענות יוצאת דופן. עינת יקרה, את אחת מהמופלאות שזוכים להכיר ומבינים שאת פשוט מתנה... אוהבת אותך, והמון תודה על שרות מופלא !!!
גלית שרוןלהתלבש להצלחה
קרא עוד
"עינת יקרה, ברצוני להודות לך על העזרה הרבה, על ההיגיון הבריא שעוזר לי ב"סידור הראש" והתכנונים הרבים, על שלימדת אותי לדבר בשפת הפייסבוק, על דיוק התכנים והמסרים לקהל היעד שלי, על דיוק המוצרים ותימחורם. ומבחנתי יותר מכל סידור המשימות בתכנון זמן, הגיוני ומעשי שנותן תחושת רוגע ושליטה ומאפשר עבודה שפויה ופוריה. על עזרה בבנית קמפיינים, תזמון המסרים, מענה לשאלות, כל זאת בתקתקנות-על, ובהגיון שיא"
בלה עברוןתנופה עסקית
קרא עוד
עינת למדה אצל מיטב המנטורים ויש לה ידע נרחב מאוד בשיווק אינטרנטי, ידע אותו היא מביאה לידי ביטוי בעסק הפרטי שלה. היא אלופה בכתיבה שיווקית, זריזה, מבינה עניין, מכירה את המדיה האינטרנטית כולל רשימות תפוצה, דיוורים, פייסבוק ועוד. היא סבלנית, אמינה, ומוכשרת מאוד. מעבר לידע הרב היא בן אדם שאפשר לסמוך עליו. אני ממליצה למי שזקוק לעזרה בתחום האינטרנט לשכור את שירותיה של עינת. בטוח שיקבל שירות מעולה! ממליצה מאוד!
הקודם
הבא

עוד כמה מילים...

דוגמאות לדפי נחיתה ומכירה שבניתי

סדנאות לארגונים וחברות

קורס ניהול סיכונים

קידום בריאות בארגונים

ספר תזונה לילדים

הכשרת מנחים

הקלטת וובינר על תזונה

מדריך חינם לסידור ארון

תכנית דיגיטלית לתזונה בריאה

מחשב

דוגמאות לאתרים שבניתי

מיינדפולנס בארגונים - סדנאות לעובדים

תזונה לבריאות

בישול בריא - אתר מתכונים

מחשב